Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbulnakliyatgorsel

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri ile şubelerimizii açmış bulunuyoruz.

istnakliyat

Nakliyat sektörü, insanoğlunun dünya üzerinde varoluşundan bu yana gelişimini aynı oranda sürdürmüş ve bir sektör oluşmasını sağlamıştır. Evden Eve Nakliyat sektörü, günümüzde insanoğlunun istek ve taleplerine çözüm olmak amacı ile gelişimini hızla sürdürmektedir.
Günaydın Evden Eve Nakliyat firması, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründeki büyük açığı doldurmuş, ve talepleri istekler neticesinde sonuca ulaştırmış bir firmadır.
Şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık konusunda faaliyetleri sürdüren Günaydın Evden Eve Nakliyat ailesi, 1988 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve güler yüzlü hizmet, doğru taşımacılık ilkeleri ve deneyimli ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

 • Evden Eve Nakliyat

  08.00 itibari ile eşyalarınızın paketlenme işlemine başlanmaktadır. En ufak eşyalarınızın dahi paketlenmesi, araca doğru şekilde yerleştirilmesi, kıyafetlerinizin portatif dolaba yerleştirilmesi, değerli eşyalarınızın özel kilit sistemine sahip kasalarımıza yerleştirilmesi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma noktasından araçlarımıza yerleştirilen eşyalarınız maksimum 5 saat sürede varış noktasına ulaştırılır ve talebiniz doğrultusunda montaj işlemleri gerçekleştirilerek teslim edilir.

  Şehirler Arası Nakliyat

  Şehirler arası taşımacılık sektöründe de hizmet veren Günaydın Evden Eve Nakliyat firması, 81 ilde hizmet vermektedir. İstanbul’dan Kars’a İzmir’den Ardahan’a eşyalarınız güvenle paketlenerek varış noktasına teslim edilir. Yolculuk süresince deneyimli ekimizin garantisi altında bulunan eşyalarınızı varış noktasına ulaşana kadar GPS ile takip edebilir, bilgilendirme SMS’leri ile eşyalarınızın durumunu ve varış saatini an ve an takip edebilirsiniz.

  Ev Depolama

  Ev depolama tabiri, eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, ve sizin belirttiğiniz tarihte belirtilen adrese taşınması ve yerleştirilmesini kapsar. Günaydın Evden Eve Depolama, kurulduğu ilk yıldan beri ev depolama sektöründe 1500’nin üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adresinizden alınan eşyalarınız, teslim tarihine kadar Günaydın Evden Eve Nakliyat firmasının sigortası altındadır. Teslim gününde evinizden alınan en ufak eşyalarınızdan ziynet eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınız 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Dilediğiniz zaman eşya depolama bölgemizden eşyalarınızı izleyebilir, eşyalarınızın durumunu gelip görebilir, dilediğiniz zaman depodan çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

  Kurumsal Nakliyat

  Kurumsal nakliyat sektörü çerçevesinde, büyük işyerlerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması Günaydın Evden Eve Nakliyat güvencesi altındadır. 18 araçlık geniş filosu ve 36 kişilik uzman ekibi ile kurumsal eşyalarınız hızla ve güvenle taşınmaktadır. Taşınan eşyalarınızın teslimi maksimum 8 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

  Parça Eşya Taşımacılığı

  Parça eşya taşımacılığı küçük ölçekli eşyalarınızın taşınması ve teslim adresine ulaştırılmasıdır. Günaydın Evden Eve Nakliyat firması parça eşya taşımacılığı sektöründe de hizmet vermektedir.

  Ofis Taşımacılığı

  Şehir içi ve Şehirler arası ofis taşımacılığı çerçevesinde ofisinizin bulunduğu konumdan başka bir konuma taşınması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri, ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ofisinizde bulunan elektronik eşyalarınız zarar görmeden paketlenerek, kurulumu yine ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.